6 000 Ft
1890 Az Osztrák-Magyar Monarchia vasúti térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1:180,000, rajta Budapest és Környéke vasúti térképpel, A kereskedelemügyi m. kir. Minister rendeletére kiadja a M. Kir. Államvasutak igazgatósága, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., vászonra kasírozva, szakadt, gyűrött, sérült a vászon felületén hiánnyal, foltos, 57x86 cm.