David szobor, műgyanta, jelzett (A. Gianetti), apró kopásnyomokkal, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500009/David-szobor-mugyanta-jelzett-A-Gianetti-apro-kopasnyomokkal-m-22-cm~II2365479
2365479
11384
391
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: David szobor, műgyanta, jelzett (A. Gianetti), apró kopásnyomokkal, m: 22 cm
: karap_norbert