Reklám Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2362801
13120
391
Advertisement
Diadal szivarkapapír majdnem teljes nagy doboz, adójegyes csomagokkal, + Diadal reklámos pénz-visszaadó tálca, üveg, sérült. 17x19 cm 2358045
13121
391
Advertisement
1921 "A legideálisabb fűtés a Marabu" Magyar Radiátor Gyár Rt. Budapest tájékoztató prospektus 2357887
13122
391
Advertisement
Chevrolet Corvette két oldalt zománcozott fém reklámtábla / Enameled sign. d: 30 cm 2355104
13123
391
Advertisement
Amstel Beer sör tükrös reklám tábla, fa keretben, jó állapotban, 50x34 cm 2361555
13124
391
7500
Advertisement
cca 1930 Magyar Királyi Osztálysorsjáték reklámterv, vegyes technika, papír, pecséttel és banki aláírásokkal a hátoldalán, hajtott, szakadással, kopásnyomokkal, 62×48 cm 2300006
13125
391
Advertisement
4 db papírdoboz, közte: Románc, Macskanyelv, 7,5x15,5x2 cm és 18x28,5x3,5 cm közötti méretekben 2357891
13126
391
Advertisement
Shell limitált szériás reklámtábla sorszámozott 1950/7050. Dombornyomott, zománcozott fém reklámtábla / Enameled sign. d: 21x30 cm 2361899
13127
391
Advertisement
cca 1940 Diana sósborszesz reklám és Rotaprint reklám nyomtatvány Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft