Opálüveg italos készlet ezüst(Ag) pohártartóval, nettó: 161 g, benne aranyozott palack dugóval + 6 db aranyozott feles pohár, kopottak, a palack magassága 18 cm, a poharaké 5 cm, a tartó szélessége 16 cm