G. Fournier Paris, katonai távcső 8x-os nagyítás.Jelzett, bőr kopottas... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~500035/G-Fournier-Paris-katonai-tavcso-8x-os-nagyitasJelzett-bor-kopottas-bor-boritassal-bor-~II2364193
2364193
13309
391
Military
Leírás: G. Fournier Paris, katonai távcső 8x-os nagyítás.Jelzett, bőr kopottas bőr borítással, bőr szíjjal 16 cm
: karap_norbert