Militária Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2349973
13302
391
Military
1913 Őrjáratos alakulat: katona, ló és kutya, feliratozott, datált vintage fotó, 12x16,3 cm, karton 21x28 cm 2357055
13303
391
Military
1992-2007 2 db katonai emléklap a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia és az Első Harckocsi zászlóalj emlékére 2324930
13304
391
Military
Színezett katonai fénykép, nyomat olajnyomat szerű 16x24 cm Kartonon 2363813
13305
391
Military
1921 Rendeleti közlöny Az önkéntes jelentkezésre alapított kiegészítési rendszer bevezetéséről szóló törvénnyel 2230210
13306
391
Military
1870-1945 6 db katonai irat (mentesítési javaslat, hadikölcsön, stb.) 2027844
13307
391
Military
cca 1914-1918 Vegyes első világháborús katonai tétel, közte fotók (5 db), Előre képes hetilap 1917. IV. évf.12. száma, Kassa és környékének katonai térképe, változó állapotban, közte sérültek. 2058948
13308
391
Military
Szamurájkard, replika, kopott tokban, kopott pengével és a pengén csorbákkal, h: 100 cm, tok: h: 81 cm. 2364193
13309
391
Military
G. Fournier Paris, katonai távcső 8x-os nagyítás.Jelzett, bőr kopottas bőr borítással, bőr szíjjal 16 cm 2215520
13310
391
Military
cca 1920 Katona nyomtatott fotója, színes, illusztrált paszpartuban, üvegezett, aranyozott keretben, üveg törött, 33,5x23,5 cm 2354313
13311
391
Military
Jó állapotú katonai gázálarc, tartalék szűrővel és lencsével 2354311
13312
391
Military
2 db jó állapotú katonai gázálarc 2354295
13313
391
Military
Katonai gyakorlósisak. 29x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft