Militária

Tételek száma: 69

1913 Őrjáratos alakulat: katona, ló és kutya, feliratozott, datált vintage fotó, 12x16,3 cm, karton 21x28 cm
13302.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1992-2007 2 db katonai emléklap a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia és az Első Harckocsi zászlóalj emlékére
13303.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Színezett katonai fénykép, nyomat olajnyomat szerű 16x24 cm Kartonon
13304.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1921 Rendeleti közlöny Az önkéntes jelentkezésre alapított kiegészítési rendszer bevezetéséről szóló törvénnyel
13305.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1870-1945 6 db katonai irat (mentesítési javaslat, hadikölcsön, stb.)
13306.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1914-1918 Vegyes első világháborús katonai tétel, közte fotók (5 db), Előre képes hetilap 1917. IV. évf.12. száma, Kassa és környékének katonai térképe, változó állapotban, közte sérültek.
13307.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Szamurájkard, replika, kopott tokban, kopott pengével és a pengén csorbákkal, h: 100 cm, tok: h: 81 cm.
13308.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
G. Fournier Paris, katonai távcső 8x-os nagyítás.Jelzett, bőr kopottas bőr borítással, bőr szíjjal 16 cm
13309.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
cca 1920 Katona nyomtatott fotója, színes, illusztrált paszpartuban, üvegezett, aranyozott keretben, üveg törött, 33,5x23,5 cm
13310.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jó állapotú katonai gázálarc, tartalék szűrővel és lencsével
13311.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
2 db jó állapotú katonai gázálarc
13312.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Katonai gyakorlósisak. 29x25 cm
13313.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft