Dekoratív aranyozott fa képkeret, modern óbudai nyomattal, kis sérülés... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Kepkeretek~500036/Dekorativ-aranyozott-fa-kepkeret-modern-obudai-nyomattal-kis-serulessel-belso-meret-28C397~II2365209
2365209
12096
391
Frames
Leírás: Dekoratív aranyozott fa képkeret, modern óbudai nyomattal, kis sérüléssel, belső méret: 28×37 cm, külső méret: 34×43 cm
: pelikán_kristóf