Új képes biblia. I-III. kötet. Válogatta: Vargha Balázs. Mata János rajzaival illusztrált. Bp., 1998, Kossuth Nyomda-Táltos. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, kiadói kissé kopott kartontokban.
6 db vallási könyv tétel: Klempa Sándor: Lourdesi kilenced. Bp., 1984, Ecclesia. + Bangha Béla: Imakönyv a művelt katholikus közönség számára. Bp., 1920, Athenaeum. + Dr. Werner Alajos: Hozsanna. Bp., 1948, Magyar Kórus. + Werner Alajos - Bárdos Lajos (szerk.): Hozsanna. Bp., 1977, Szent István Társulat. + Pokorny Emánuel: Kis biblia. Elemi népiskolák III-VI. osztályának kat. tanulói részére. Bp., 1939, Szent István Társulat. + Nagyobb katekizmus. Bp., 1946, Szent István Társulat.
A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
Engelbert Klüpfel (1733-1811): Institutiones Theologiae Dogmaticae in Usum Auditorum Tertiis Curis Emendatiores. Pars I. Vienna, 1807, J. G. Binz, 24+463 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
Auswahl vorzüglicher Predigten auf alle Sonn- und Feiertage des Jahres, wie auch bei verschiedenen Gelegenheiten und der heiligen Fastenzeit von einer Gesellschaft katholischer Geistlicher. Dritter Band, drei Hefte. München-Passau-Regensburg, 1830, J. M. Daisenberger, 328+336 p. Német nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés, foltos lapokkal.