Tétel

Kikiáltási ár:

900 Ft

Leírás:

Vegyes IBUSZ kiadvány tétel, 7 db. Ibusz napló. Július, agusztus, szeptember. Bp, 1951, Ibusz Idegenforgalmi és Utazási Vállalat. + Ibusz napló. Október, november, december. Bp, 1952, Ibusz Idegenforgalmi és Utazási Vállalat. + Mátra. Ismerd meg hazádat! Bp, 1953, Közlekedési Kiadó. Szakadozott papírkötésben. + Eger.Szilváskő- Szilvásvárad. Ismerd meg hazádat! Bp, én., IBUSZ. Szakadozott papírkötésben. + Dr. Jakucs László: Az Aggteleki Baradla barlang. Ismerd meg hazádat! Bp, én., Egyetemi Nyomda. Kopott papírkötésben. + Tapolca- tavasbarlang. IBUSZ-útikalauz 16. Bp, 1952, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Koszos, szakadozott papírkötésben. + Az IBUSZ-TIT Budapestről induló országjáró autóbuszainak és az IBUSZ külföldi társutazásainak programja. Bp, 1967, Panoráma. Papírkötésben, kissé foltos, de egyébként jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : sza