Kossuth. 1802-2002. Szerk.: Cs. Lengyel Beatrix. A bevezető tanulmányt írta: Szabad György. Ford.: Johnson Andrea. Bp.,2002, Válasz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kissé kopott, aranyozott lapélekkel, kissé karcos kemény-kötés.