Chester A. Reed: Bird Guide. Water birds. Game birds and bird of prey. New York, 1940, Doubleday, Doran & C., 240 p. Színes illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.