Könyvek: Judaika

Tételek száma: 35

17259.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17260.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17261.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Tóth Marcell: A Király utcától a Király utcáig. Zsidósors egy fotóhagyaték alapján .Szeged, 2020. Areion. Kiadói papírkötésben
17262.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17263.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
17264.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Kiss Arnold: Sámuel Hanagid Ibn Nagdéla. Népszerű Zsidó Könyvtár 20. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp.,1925,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Bíró Miklós-ny.], 68+4 p. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott borítóval.
17265.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Max Nordau: Írások a cionizmusról. Ford. és bevezette: Mohácsi Jenő. Népszerű Zsidó Könyvtár 21. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp.,1930,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Bíró Miklós-ny.], 52 p. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán apró sérüléssel.
17266.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
B. Eötvös József: A zsidók emancipatiója. Bánóczi József előszavával. Népszerű Zsidó Könyvtár 1. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp., 1922,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Globus-ny.], 63+1 p. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, a hátsó kötéstáblán folttal.
17267.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mezey Ferenc: Rajzok a magyar zsidó életből. Népszerű Zsidó Könyvtár 15. Szerk.: Bánóczi József és Gábor Ignác. [Bp.,1925,] Népszerű Zsidó Könyvtár,[Globus-ny.], 45+3 p. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
17268.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pap Károly: Zsidó sebek és bűnök. Vitairat. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., 1935, Kosmos, 87 p. Kiadói papírkötés, a címlap és az elülső szennylap hiányos, a papírborító elvált a könyvtesttől, a borító kopott, foltos, a gerincen kis hiányos, megviselt állapotban.
17269.

Pap Károly: Zsidó sebek és bűnök. Vitairat. Különös tekintettel Magyarországra. Bp., 1935, "Kosmos", 87 p. Kiadói papírkötés, a címlap és az elülső szennylap hiányos, a papírborító elvált a könyvtesttől, a borító kopott, foltos, a gerincen kis hiányos, megviselt állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18
Gerő Ödön: Emlékezések zsidó magyar értékekre. Bp., 1933. Budai Izraelita Hitközség. Három tanulmány, többek közt Perlmutter Izsákról és Alexander Bernátról. Kiadói papírborítóval, sérült. 27p.
17270.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft