https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500007/Leletek-A-magyar-fotografia-tortenetebol-Val-Szilagyi-Gabor-Kardos-Sandor-Bp-1983-~II2200624
2200624
16684
391
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
LeÃrás:
Leletek. A magyar fotográfia történetébÅ‘l. Vál.: Szilágyi Gábor, Kardos Sándor. Bp., 1983, KépzÅ‘művészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papÃr védÅ‘borÃtóval, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert