17420.
391. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
3 000 Ft
Wohl Stephanie: Regék. A borÃtó illusztrációja és rajzok Goró Lajos munkái. Bp., 1898, Franklin, 280 p. Harmadik, bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, ajándékozási sorokkal, jó állapotban.