10 000 Ft
13
Petőfi Sándor összes költeményei I-II. kötet. . I. köt.: 1842-1844. II. köt: 1845-1846. [Pest, 1848, Emich Gusztáv], 1 (címkép,acélmetszet, Barabás Miklós-Tyroler József mellképe a költőről) t.+2+390+4 p., 3+369+8p. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, javított sarkokkal, kissé foltos lapokkal, aranyozott lapszélekkel, összességében jó példányok.