Mikszáth Kálmán: Töviskes látogatóban. Bp.,1912, Franklin, 287+1 p. Ar... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Mikszath-Kalman-Toviskes-latogatoban-Bp-1912-Franklin-287plus1-p-Aranyozott-egeszvaszon-k~II2357334
2357334
17493
391
Leírás: Mikszáth Kálmán: Töviskes látogatóban. Bp.,1912, Franklin, 287+1 p. Aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal.
: karap_norbert