https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 292

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gáspárné Bartha Sarolta: Tegnaptól holnapig. Kirakójáték-Fényképalbum.Kiadó a szerző és a Miskolci Kulturális Menedzser Iroda. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
18563.

Gáspárné Bartha Sarolta: Tegnaptól holnapig. Kirakójáték-Fényképalbum.Kiadó a szerző és a Miskolci Kulturális Menedzser Iroda. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Bernard Shaw: Politikai ábécé. Fordította: Gombos László: Bp., 1947, Dante. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
18564.

Bernard Shaw: Politikai ábécé. Fordította: Gombos László: Bp., 1947, Dante. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Pest-Budai Múzsa. Szerk.: Trencsényi-Waldapfel Imre. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Bp., 1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, hiányzó elülső szennylappal, kissé sérült gerinccel.
18566.

Pest-Budai Múzsa. Szerk.: Trencsényi-Waldapfel Imre. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Bp., 1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, hiányzó elülső szennylappal, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Pintér György: Gyakorlati üzemadminisztráció. II. bővített kiadás. Névbejegyzéssel. Bp., 1926, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötésben.
18568.

Pintér György: Gyakorlati üzemadminisztráció. II. bővített kiadás. Névbejegyzéssel. Bp., 1926, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
18569.

Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942 Magyar Élet. Átkötött félvászon-kötésben. Borító sérült, foltos, lapok leváltak a kötésről.
18571.

Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942 Magyar Élet. Átkötött félvászon-kötésben. Borító sérült, foltos, lapok leváltak a kötésről.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versforrások második gyűjteménye. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben.
18572.

Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versforrások második gyűjteménye. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Garay János válogatott művei. Szerk.: Kovács Antal. Szekszárd, 1956. Tolna megyei Tanács VB Könyvtára. Átkötött félvászon-kötésben, ex librisszel.
18573.

Garay János válogatott művei. Szerk.: Kovács Antal. Szekszárd, 1956. Tolna megyei Tanács VB Könyvtára. Átkötött félvászon-kötésben, ex librisszel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hendrik Van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Bp., Hungária. Félvászon-kötésben.
18574.

Hendrik Van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Bp., Hungária. Félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Bandl Antal: Dolgozatok és töredékek Bandl Antal írói hagyatékából. Bp.,[1939],Pápai Ernő. Kiadói papírkötés.
18575.

Bandl Antal: Dolgozatok és töredékek Bandl Antal írói hagyatékából. Bp.,[1939],Pápai Ernő. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Andersen György: Csókok. Andersen György harmadik könyve. Bp.,[1925], Kultúra, 92+4 p. Papírkötésben, szakadt borítóval, felvágatlan.
18577.

Andersen György: Csókok. Andersen György harmadik könyve. Bp.,[1925], Kultúra, 92+4 p. Papírkötésben, szakadt borítóval, felvágatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
A III. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai. I-III. kötet. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya. Kiadói papírkötésben.
18578.

A III. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai. I-III. kötet. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz