30 000 Ft
81,08 EUR, 88,24 USD
Tot, Amerigo (1909-1984): Artisták. Mezzotinto, papír, jelzett és datált (Tot 80), számozott (4/100). Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 39,5x29,5 cm