Szemethy Imre (1945- ): Nemzeti Lovarda. Rézkarc, papír, jelzett, szám... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szemethy-Imre-1945-Nemzeti-Lovarda-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-675-Uvegezett-fa~II2365874
2365874
10290
391
Leírás: Szemethy Imre (1945- ): Nemzeti Lovarda. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/75). Üvegezett fa keretben. 19,5x22 cm
: pelikán_kristóf