Markella Ignác (?-): Tájkép. Olaj, vászon, hátoldalán jelzett. Dekorat... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Markella-Ignac-Tajkep-Olaj-vaszon-hatoldalan-jelzett-Dekorativ-fa-keretben-30C39740-~II2360701
2360701
10193
391
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Markella Ignác (?-): Tájkép. Olaj, vászon, hátoldalán jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×40 cm
: nagy_andras