Bodnár Imre (1959-): "Erdei bujócska", 1986. Rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bodnar-Imre-1959-Erdei-bujocska-1986-Rezkarc-papir-jelzett-probanyomat-Proba-I-jelz~II2298441
2298441
10028
391
Leírás: Bodnár Imre (1959-): "Erdei bujócska", 1986. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat Próba I jelzéssel. 24,5×19,5 cm
: ekb