E Szabó Margit (1945-): Vörös fenyő. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x110 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 10. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, MÉRETE MIATT NEM POSTÁZZUK!
Farkas Éva Tünde (?-): Nyár Aknasugatagon (Máramaros megye). Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal: "(...) A nagybányai kiállításon részt vett gyermek.rajza. (...)" Üvegezett fa keretben. 14,5x23 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.