Hornyánszky Gyula (1924-1995): Noé bárkája. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 42x59 cm / Gyula Hornyánszky (1924-1995): Noah's Ark. Watercolour and ink on paper, signed. Framed with glass. 42x59 cm.
Horvát Helén Sára (1973-), 2 db mű: Bennünk a múlt és a jövő; Földanya. Litográfia, papír, jelzett, datátl (2004). Mindkettő művészpéldány EA jelzéssel. Mindkét mű ugyanazon üvegezett fa keretben. 2x19×27,5 cm.
Iszák István (?-): Furcsa tánc, 2003. Tus, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. Reprodukálva: Határokon át. A Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület kiállítássorozata 2015-2016. Pilisvörösvár, 2015, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 73 oldal. 52×37 cm
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)-Prihoda István (1891-1956): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30×44 cm