Festmények és grafikák

Tételek száma: 335

Ábrahám Rafael (1929-): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 10×16,5 cm
10000.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,06
Ágotha Margit (1938-): Bohócok. Linómetszet, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1970-ben rendezett kiállításra, amelyet Lenkey Zoltán nyitott meg. Grafika méret: 13,5x11 cm
10001.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,45
9,09
Aknay János (1949-): Kis magyar őrangyal. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (29/30), 18×18 cm
10002.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
33,80
36,36
10003.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
140,85
151,52
Almásy Aladár (1946): Danton búcsúja, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/21). 38x27 cm
10004.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
30,99
33,33
10005.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
33,80
36,36
10006.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
197,18
212,12
10007.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,52
14,55
10008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,45
9,09
Aros Éva (1973-): Agora, Sziget, 2000 (készült a Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, tus, papír, jelzett, 37×52 cm
10009.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
33,80
36,36
Áron Nagy Lajos (1913-1987): Verbici-tó. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalon címke szerint szerepelt az 1997-ben, Székesfehérváron rendezett életműkiállításon. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 35x70 cm / Áron Nagy Lajos (1913-1987): Vrbické pleso, Slovakia. Oil on wood fibre, signed. With exhibition label from 1997 on the reverse. With small surface damages. Framed. 35x70 cm
10010.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
118,31
127,27
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Paromos. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×8,5 cm
10011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,45
9,09

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.