Gránit porcelán art deco mokkás készlet részlet 6 db csésze, aljjal, c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Granit-porcelan-art-deco-mokkas-keszlet-reszlet-6-db-csesze-aljjal-cukordoboz-Jelzett-kis~II2346551
2346551
11208
390
Leírás: Gránit porcelán art deco mokkás készlet részlet 6 db csésze, aljjal, cukordoboz.. Jelzett, kis kopásokkal
: karap_norbert