Arpo porcelán női figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Arpo-porcelan-noi-figura-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-m-18-5-cm~II2237327
2237327
11251
390
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Arpo porcelán női figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18,5 cm
: karap_norbert