Kerámiák Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2353805
11012
390
Art-ceramics
Újpál György: Kislány virágcsokorral. Festett mázas kerámia, apró lepattanással, m:28 cm 2349330
11013
390
Art-ceramics
Király csurgatott kerámia gyertyatartó, 21x12 cm 2349549
11014
390
Art-ceramics
Sarkadi kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2351698
11015
390
Art-ceramics
Váza, mázas retro kerámia. Jelzett. Hibátlan. m: 12,5 cm. 2349524
11016
390
Art-ceramics
Öblös retro váza, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 13 cm 2346292
11017
390
Art-ceramics
Retro iparművész bonbonier v. ékszertartó fedéllel, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, máz alatti repedéshálóval, 8,5x9 cm, m: 4,5 cm 2344579
11018
390
Art-ceramics
Retro, narancs-fekete kerámia cigaretta kínáló. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d 9 cm, m: 9 cm 2321230
11019
390
Art-ceramics
Iparművész kerámia róka, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2344678
11020
390
Art-ceramics
Tófej pálinkás kiöntő, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 2321871
11021
390
Art-ceramics
Fejes Hódmezővásárhely. Kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 20 cm 2353806
11022
390
Art-ceramics
Jelzett iparművész kerámia váza csurgatott mázzal. 28,5 cm 2344423
11023
390
Art-ceramics
3 db mázas kerámia tányér. Hódmezővásárhely, , Coloiné Mezőtúr jelzésekkel 25-17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft