Kerámiák Tételek száma: 84
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2240653
11024
390
Art-ceramics
Jelzett antik hatású pálinkás butéla. HMV jelzéssel. mázas kerámia. 20 cm 2350150
11025
390
Art-ceramics
Karcagi kerámia kancsó, mázas, kézzel festett, "Váczi Karcag" jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm 2349638
11026
390
Art-ceramics
XVIII. századi kerámia mozsár, törő nélkül, megviselt állapotban, 12x13,5 cm 2349328
11027
390
Art-ceramics
XIX. sz. Gömöri fazék egy füllel, mázas cserép, kézzel festett, kopott, lepattnásokkal, m: 24,5 cm, d: 15,5 cm 2349333
11028
390
Art-ceramics
XIX. sz. Gömöri fazék két füllel, mázas cserép, kézzel festett, kopott, lepattanásokkal, m: 26,5 cm, d: 15,5 cm 2348282
11029
390
Art-ceramics
XIX. sz. edény füllel, cserép. Kézzel festett. Belsejében és felső peremén mázas. Jelzés nélkül. Kisebb csorbákkal. m: 24 cm, d: 16 cm 2348287
11030
390
Art-ceramics
XIX. sz. mázas edény füllel, cserép. Kézzel festett. Jelzett. Csorbákkal. m: 19 cm 2186028
11031
390
6500
Art-ceramics
XIX. sz. vége. Csörgő korsó, vizes korso. Mázas cserép. sérülésekkel. 29 cm 2348179
11032
390
Art-ceramics
Fazék. XIX. sz. mázas cserép. Kézzel festett, sérült m: 18 cm 2344419
11033
390
Art-ceramics
XIX. század. Antik ásványvizes flaska. Keménycserép. Feliratozott Selters Nassau. Königlich Preussische Brunnenverwaltung. 24,5 cm 2352247
11034
390
Art-ceramics
Ditmar Ag Turn Teplitz váza csavart fülekkel, mázas kerámia, kézzel festett virág dekorral, jelzett, fülek végén apró lepapattanásokkal m: 18,5 cm, d: 14,5 cm / Ditmar Ag Turn Teplitz majolica vase, hand painted, marked, with small damages, height: 18,5 cm, d: 14,5 cm 2347705
11035
390
Art-ceramics
Oberhof kétoldalú plasztikus kerámia plakett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft