19005.
390. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, millefioris medállal (üveg sérült), jelzett, h: 45 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 5,64 g