13322.
390. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
3 000 Ft
cca 1900-1910 Kottagyűjtemény, benne 10-12 művel, közte: [Liszt Ferenc] F. Liszt: Rhapsodie Hongroise Pour Le Piano Par F. Liszt. II. Leipzig, é.n. ,Batholf Senff, 21 p.; L. M. Gottschalk. Grande Tarantelle pur piano par - -. Londrers-Mayence-Bruxelles, én., Schott, 18 p.; Siposs Antal: Magyar Ábránd. Rhapsodie Hongroise. Bp., Schunda V. József, 13 p.; Pósa Lajos: Balatoni nóták. Bp., Méry Béla, 14+2 p. Sérült félvászon-kötésben.