Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2255841
13323
390
Music, Musical notes, Instruments
Vegyes kotta tétel (Havasi Gyopár, Ein Brief, Musik für Alle, stb.), széteső, viseltes állapotban 2255850
13324
390
1918 Schubert: Médi, 2 db kotta, viseltes állapotban 2329296
13325
390
Yehudi Menuhin, Curtis W. Davis: Az ember zenéje. Fordította Dávid Gábor. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban. 2327517
13326
390
A magyar muzsika könyve. Szerk.: Dr. Molnár Imre. Bp., 1936, Merkantil-ny. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott, sérült gerinccel, laza fűzéssel, pár kijáró lappal. 2349837
13327
390
Yehudi Menuhin, Curtis W. Davis: Az ember zenéje. Fordította Dávid Gábor. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban. 2325782
13328
390
1912-1947 10 db zenével kapcsolatos okmány és nyomtatvány 2346672
13329
390
"MOSZKVA-80" orosz balalajka, jó állapotban, h: 67 cm 2277378
13330
390
cca 1920 Dubarry. Operett kotta. A versszövegeket írta Szenes Andor. Zenéjét szerezte C. Millöcker-Theo Mackeben. Bp., Rózsavölgyi és Társa, illusztrált, art deco-s borítóval, a borítón kis hiánnyal, egy lap hiányzik (5/6), 1-4;7-9 p 2352025
13331
390
4400
cc 1900 Anton Rubinstein 2 db művének kottafüzete Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft