1984 Leonardo da Vinci: Hölgy hermelinnel c. festményének reprodukciója egy 1984-es naptáron, Bp., Kőbányai Gyógyszerárugyár, (Medicina-Offset-ny.), vászon, foltos, 75x48 cm
Fery Antal (1908-1994): Az OTP a nyeremények betétkönyve harmadik negyedévi sorsolását Bonyhádon rendezi 957. okt. 9., plakát, ofszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli kisebb szakadásokkal, 69×49 cm
cca 1962, össz. 2 db OTP plakát: Szerencsés ügyfeleink a IX. ker. OTP-nél személygépkocsit nyertek (Skoda, Trabant, Moszkvics stb), ofszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal, 42×29 cm + "Rendszeres takarékossággal minden vágya teljesül", ofszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal,jobb sarkaiban sérült és hiányos, 59x41 cm