1991 Simon György János/Jean-Georges Simon (1894-1968), Bp., OSZK, kétoldalas kiállítási plakát, a hátoldalán kétnyelvű ismertetővel (magyar-angol nyelven), 42x31 cm.
Jelzés nélkül (Gaál Mátyás 1909-1999?): Kommunista propaganda plakát terve, 1950-55 körül. Tempera, papír, kissé sérült. Üvegezett fa keretben, 98,5×69 cm
Bálint Endre (1915-1986): Dollárpapa. Villamosplakát. Ofszet, papír. Jelzett a plakáton nyomtatva. Sérült, bal alsó sarkában hiányos. Üvegezett fa keretben, 22,5×15,5 cm
cca 1950 Műszaki mentés gyakorlása, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kissé foltos, 56x82 cm