Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 13

17716.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vasútüzemi kézikönyv. Szerk.: Tölgyes Lajos. Bp., 1970, KÖZDOK. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. Megjelent 1100 példányban.
17717.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Góra Béla-Forrai Sándor: Vasúti felépítmény I-III. köt. A vasúti technikumok számára. Bp., 1956, Műszaki. Átkötött félvászon-kötés. Megjelent 1230 és 1235 példányokban.
17718.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17719.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17720.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vasúti Magasépítmény. Műszaki útmutató I. rész. Bp., 1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 400 p. Kiadói félvászon kötés.
17721.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Utasítás vasúti beton- és vasbetonhidak építésére. Bp., 1984, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 319 p. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 2550 példányban.
17722.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
MÁV Végrehajtási utasítás. (V. U.) Vasúti vasbetonhidak, valamint sínbetétes és vastartós teknőhidak, továbbá beton hídfalazatok építésére. Bp., 1950., MÁV. Kiadói félvászon-kötés.
17723.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csaba László-Darvas Endre-Papp Béla: Hídépítés. Szerk.: Csaba László. Bp., 1954, KÖZDOK. Kiadói papírkötés, a gerinc részben elvált a borítótól, a lapok kijárnak. Megjelent 750 példányban.
17724.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kerkápoly Endre: Vasútiépítéstan. Vonalvezetés. Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Mérnöki Kar. Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Megjelent 275 példányban.
17725.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
MÁV építési és pályafenntartási munkavezetők zsebkönyve. Bp., 1976, Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó címlappal. Megjelent 2400 példányban.
17726.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csanádi György-Kerkápoly Endre: Vasúti üzemtan. II. köt. Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Mérnöki Kar. Bp., 1967, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, javított, foltos gerinccel. Megjelent 325 példányban.
17727.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft