15549.
390. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 4 db. A budai várban. Bp., 1968, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Enyhén kopott borítóval + F. Mihály Ida, Lócsy Erzsébet, Holl Imre: A középkori Buda és Pest. Muzeumi füzetek. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya. Sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel. + Dr. Csapó Katalin, Karner Katalin : Vendégváró Budapest. A fővárosi vendéglátás és idegenforgalom a városfejlődés tükrében 1873-1930/Kiállítási ismertető. Bp., 1996, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. KIssé foltos borítóval de egyébként jó állapotban. + Várkerület 1945 1965. Bp., é.n., Hazafias Népfront I. ker. bizottsága. A lapszélek kissé szakadozottak.