https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Howard-Carter-Tut-Ankh-Amen-koporsoja-es-mumiaja-Forditotta-Dr-Balassa-Jozsef-Bp-en~II2350855
2350855
15626
390
Books: History
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
Howard Carter: Tut-Ankh-Amen koporsója, és múmiája. FordÃtotta: Dr. Balassa József. Bp., é.n., Franklin, 1 t.+232+1 p.+ 62 t. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf