Könyvek: Történelem

Tételek száma: 158

Juhász Imre: Az ostrom. Regényes korrajz Budapest ostromából. Zádor István rajzaival. Bp.,(1947), Lapányi-ny. IV. kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos illusztrált papírborítékban.
15646.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
15647.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
History of the Communist Party of the Soviet Union. Moszkva, 1954, Foreign Languages Publishing House. Kiadói vászon kötésben.
15648.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Kovács Dénes(szerk.): Kossuth emlékalbum. Bp., 1910, a Budapest ajándéka előfizetőinek. Kiadói kissé sérült papírkötés
15649.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kovrig Ilona: Pannonia. Officina Képeskönyvek. Bp.,1939.,Officina. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
15651.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
15652.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szlávik Lajos - Fejér László: 111 vízi emlék Magyarországon Budapest, 2008. KÖZDOK Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15653.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15654.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gömöri György: Erdélyiek és angolok. Művelődés- és kapcsolattörténeti tanulmányok. Bp., é.n., Héttorony Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15655.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15656.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Lengyel Irina: A szkíta aranyszarvas. Bp., 1956, Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum, 17 p.+4 t. Készült 1500 példányban. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15657.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft