Az országos kék-túra útvonala mentén. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvász... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~1000002/Az-orszagos-kek-tura-utvonala-menten-Bp-1964-Sport-Kiadoi-felvaszon-kotesben-belyeg~II2352101
2352101
15599
390
Books: Sports, Chess, Alpinism
Leírás: Az országos kék-túra útvonala mentén. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon kötésben, bélyegzéssel.
: karap_norbert