Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 45

Gundel Károly: Ungarische Kochrezepte. Dedikált példány / With autograph signature! Budapest, é.n. Vajna és Bokor. Megviselt állapotban, modern vászon védőkötésben. Hozzá egy Gundel kártya
17566.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
9

Erzsi néni befőttes könyve. (Hogy' kell befőzni?) A gyümölcs, főzelék, stb. befőtt készítésének gyakorlati kézikönyve. Ötödik kiadás. Bp., é.n., k.n. Félvászon kötésben.
17567.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17

Házi czukrászat és befőttek könyve. Összeállította: Sárosi Bella. Bp., 1906, Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hirlap- És Könyvkiadó Vállalat. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kopásokkal.
17568.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19

cca 1830 Régi szakácskönyv, borító nélkül, a 270. oldaltól sérüléssel, hiánnyal
17569.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19

Vegyes kertészeti tétel, 3 db:   Tagnl Harald: Fogyasszunk minél több gyümölcsöt és zöldfőzeléket. Bp., 1941, Völgyi László, 16 p.;  A gyümölcsevés élettani jelentősége. Bp., 1940, Athenaeum, 20 p.  Gyümölcsfeldolgozás cukor nélkül. Bp., 1943, Athenaeum, 16 p.;
17570.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Balázs Klára: Kertészek növényvédelmi naptára. Bp., 1990, Mezőgazdasági. Kiadói papír kötésben. + Dr. Erdélyi Tibor -  Tengerdi János: Permetezés, porozás a gyümölcsösben, szőlőben, szántóföldön és konyhakertben. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1962, Mezőgazdasági. Kiadói papír kötésben.
17571.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

3 db kertészeti könyv: Dr. Mohácsy Mátyás, Dr. Maliga Pál, Dr. Gyúró Ferenc: A gyümölcsfák metszésének kézikönyve. Szerk.: Dr. Gyúró Ferenc. Bp., 1968, Mezőgazdasági kiadó. + Dr. Eifert Józsefné: Szőlőoltvány-termesztés élettani alapon. Bp., 1981, Mezőgazdasági kiadó. + Dr. Pethő Ferenc , Karádi István: Almatermesztés a házikertben. Bp., 1978, Mezőgazdasági kiadó.
17572.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11

Lakos Imréné Pécskay Ilona: Háztartási Tanácsadó. Útmutatás a háztartási általános tennivalók helyes végzésére. Nagybánya, 1903, Morvay és Undy. Borító nélkül.
17573.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17574.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Horváth E. János: A kisgazda útmutatója. Mezőgazdasági tanácsadó. Bp., 1908 Szent István társulat. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
17575.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
28

Jávorka-Csapody: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Harmadik, bővített kiadás. Bp., 1958, Mezőgazdasági. Kiadói félvászon kötésben.
17576.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Annabel Karmel: Pürékorszak. 100 egyszerű és egészséges étel az elválasztás időszakára. Ford.: Árkos Eszter. Bp., 2011, Partvonal. Kiadói kartonált papírkötés.
17577.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft