Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2352464
17578
390
Books: Gastronomy and Gardening
Virág Géza: Veteményeskert. Bp., 1954, Mezőgazdasági. Kiadói papír kötésben. 2346274
17579
390
Csemer Géza: Cigányok főztje. Aranyoldalak a magyar művelődéstörténethez. [Szeged, 2007], Bába-Reneszánsz Roma Műhely Alapítvány. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel. 2345480
17580
390
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1892, Márkus Samu. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. 2349518
17581
390
Mademoiselle Rose: 100 francia tojás étel. Ford: Szekeres I. M. Bp.,1931,Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szétvált kötéssel, rossz állapotban. 2346164
17582
390
Kovács Sándor Iván: Szakácsmesterségnek és utazásnak könyvecskéi. Két tanulmány. Bp., 1988, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2346725
17583
390
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1956. Kossuth. Laza félvászon kötésben. 2329872
17584
390
Judith Millidge: Juice kézikönyv. Több mint 200 pompás, egészséges gyümölcs- és zöldséglé receptjével. Cserna György fordítása. Pécs, 2004, Pécsi Direkt Kft. Alexandra Kiadója. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. 2323910
17585
390
Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás. A nyugati életmód és civilizációs betegségek. Bp., 2009, Jaffa. Kiadói papírkötés, sarkain hajtásnyom de egyébként jó állapotban. 2328882
17586
390
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kopottas, foltos állapotban, félig levált borítóval. 2325586
17587
390
N. Nagyváthy János: Magyar házi gazdasszony. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Az 1820-as kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötésben. 2327066
17588
390
Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 2315210
17589
390
Erdei Ferenc: Néprajzi ínyesmesterség. Bp., én. VT-Idegenforgalmi Propaganda és Kiadóvállalata. Győrffy Anna illusztrációival. Papírkötés, kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft