https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/Mednyanszky-A-bevezeto-tanulmanyt-irta-Aradi-Nora-Bp-1983-Corvina-Szines-kepekkel-gazd~II2345447
2345447
16618
390
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Mednyánszky. A bevezetÅ‘ tanulmányt Ãrta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. SzÃnes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf