https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000019/Sienkievicz-Henrik-Quo-Vadis-Regeny-Nero-csaszar-idejebol-I-II-Bp-1901-Pesti-konyvnyomda~II2345935
2345935
18542
390
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
Sienkievicz Henrik: Quo Vadis? Regény Nero császár idejébÅ‘l I-II. Bp., 1901, Pesti könyvnyomda-részvény-társaság. Kiadói festett egészvászon-borÃtó, kopottas állapotban. SzÃnes lapszélekkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
ÉlÅ‘ közvetÃtés