1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Holub M.-Köpesdi S.: Magyar-latin kézi-szótár gymnasiumok számára. Szerk.: Holub M. és Köpesdi S. Bp., 1881, Lauffer Vilmos, 2+687 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az elülső borítót bekötötték, kopott borítóval, foltos lapélekkel, egy sérült lappal.