Erdős Renée: Santerra bíboros. A szerző által aláírt! Bp., 1927, Révai... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000019/Erdos-Renee-Santerra-biboros-A-szerzo-altal-alairt-Bp-1927-Revai-1-2-kot-Kiadoi-e~II2344441
2344441
17878
390
Leírás: Erdős Renée: Santerra bíboros. A szerző által aláírt! Bp., 1927, Révai. 1-2. köt. Kiadói egészvászon kötésben, kissé sérült kiadói papír védőborítóval.
: pelikán_kristóf