Antal Sándor: A trondhjemi herczeg kiséretében.
Gyoma, 1913. Kner Izi...
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000019/Antal-Sandor-A-trondhjemi-herczeg-kisereteben-Gyoma-1913-Kner-Izidor-216p-Geiger-Richard-~II2344206
2344206
17952
390
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
LeÃrás:
Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival. Kiadói illusztrát, kopott félvászon kötés, kissé sérült gerinccel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras