Almanach és Mikszáth Almanachja. 6 db 1888-1911-ig. Aranyozott egészvá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000019/Almanach-es-Mikszath-Almanachja-6-db-1888-1911-ig-Aranyozott-egeszvaszon-kotes-altalaban-~II2348860
2348860
17996
390
Leírás: Almanach és Mikszáth Almanachja. 6 db 1888-1911-ig. Aranyozott egészvászon kötés, általában jó állapotban, kisebb hibákkal.
: pelikán_kristóf