Aldous Huxley: És megáll az idő. Bp.,[1946] ,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban, védőborítóval. A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 124. sz. kiadványa.