cca 1845 Daguerrotípia. ELmosódott férfi alak, sérült 6,4x5,4 cm réz k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500022/cca-1845-Daguerrotipia-ELmosodott-ferfi-alak-serult-6-4x5-4-cm-rez-keretben~II2346280
2346280
12608
390
Photo
Leírás: cca 1845 Daguerrotípia. ELmosódott férfi alak, sérült 6,4x5,4 cm réz keretben.
: nagy_andras