https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Metszetek

Tételek száma: 49

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1870-80 2 db régi litográfia Eduard Hölzel, Bécs kiadása és nyomása: Wasilij Balgenoi: Moszkva. 15x10,5 cm + A bambergi dóm. 15x10,5 cm / cca 1870-80 2 pcs of old litographs published by Eduard Hölzel, Vienna: Wasilij Balgenoi: Moscow. 15x10,5 cm + Bamberg cathedral. 15x10,5 cm
10506.

cca 1870-80 2 db régi litográfia Eduard Hölzel, Bécs kiadása és nyomása: Wasilij Balgenoi: Moszkva. 15x10,5 cm + A bambergi dóm. 15x10,5 cm / cca 1870-80 2 pcs of old litographs published by Eduard Hölzel, Vienna: Wasilij Balgenoi: Moscow. 15x10,5 cm + Bamberg cathedral. 15x10,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1850 Esztergom / Gran in Ungarn, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 11×15 cm
10507.

cca 1850 Esztergom / Gran in Ungarn, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 11×15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
EUR
,
19,12
USD
Ajánlatok száma:
0
R. Alt (1812-1905): A Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litho kartonra kasírozva Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Magyar szempontból ez az egyik legfontosabb művük, a fővárosról megjelent első önálló képes album. A kőnyomatokat Rudolf Alt rajzai nyomán Franz Xaver Sandmann készítette.
10508.

R. Alt (1812-1905): A' Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litho kartonra kasírozva Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Magyar szempontból ez az egyik legfontosabb művük, a fővárosról megjelent első önálló képes album. A kőnyomatokat Rudolf Alt rajzai nyomán Franz Xaver Sandmann készítette.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1850-1860 [Johann] G[eorg] Heck (1795-1857)-Henry Winkles (1801-1860): 2 db acélmetszet, 2 db, koronák, címerek, a másikon római jelvények, szakadással, gyűrődéssel, 22x27 cm
10509.

cca 1850-1860 [Johann] G[eorg] Heck (1795-1857)-Henry Winkles (1801-1860): 2 db acélmetszet, 2 db, koronák, címerek, a másikon római jelvények, szakadással, gyűrődéssel, 22x27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Ókor nagyjai, 5 db metszet: Herodotos, Dionysios, Cato (Uticensis), M. P. Cato (Censor), Theokrit, 19x12 cm
10510.

Ókor nagyjai, 5 db metszet: Herodotos, Dionysios, Cato (Uticensis), M. P. Cato (Censor), Theokrit, 19x12 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
5
Ókor nagyjai, 6 db metszet: Mithridates, Lucullus, Sertorius, Seleukos, Philopoemen, Gelon, 19x12 cm
10511.

Ókor nagyjai, 6 db metszet: Mithridates, Lucullus, Sertorius, Seleukos, Philopoemen, Gelon, 19x12 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
4
cca 1840 Hippolyte Bellangé (1800-1866)- Quichon (?-?): Grosse Cavalerie 1795, kézzel színezett fametszet, papír, 21x13 cm
10512.

cca 1840 Hippolyte Bellangé (1800-1866)- Quichon (?-?): Grosse Cavalerie 1795, kézzel színezett fametszet, papír, 21x13 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1840 Hippolyte Bellangé (1800-1866)-Henri-Désiré Porret (1800-1867): Officier dOrdonnance de lEmpereur, kézzel színezett fametszet, papír, 21x13 cm
10513.

cca 1840 Hippolyte Bellangé (1800-1866)-Henri-Désiré Porret (1800-1867): Officier d'Ordonnance de l'Empereur, kézzel színezett fametszet, papír, 21x13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Hugo S. (?-?), feltehetően XX. sz.: Buda látképe Pest felől, híddal a Dunán. Rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 15x19 cm. Rózsás címerrel és zöveggel a kép fölött: Leopold Vogel, Mode-Schnittwaren Handlung in der Festung Ofen, zur goldenen Rose in seinem Hause am Parade Platz No. 92 empfiehlt sich auch mit ungarischen Weinen (...), azaz divat és rőfös áru mellett borkereskedéssel is foglalkozott Leopold Vogel A rózsához nevű üzlete a korabeli budai várnegyedben.
10514.

Hugo S. (?-?), feltehetően XX. sz.: Buda látképe Pest felől, híddal a Dunán. Rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 15x19 cm. Rózsás címerrel és zöveggel a kép fölött: " Leopold Vogel, Mode-Schnittwaren Handlung in der Festung Ofen, zur goldenen Rose in seinem Hause am Parade Platz No. 92 empfiehlt sich auch mit ungarischen Weinen (...)", azaz divat és rőfös áru mellett borkereskedéssel is foglalkozott Leopold Vogel "A rózsához" nevű üzlete a korabeli budai várnegyedben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Óriási metszet tétel: 100 db metszet a XVII-XIX. századig. Városképek, divatmeszetek, művészi alkotások, politikus arcképek. Litográfia, rézmetszet, acélmetszet. Több híres metszőtől. Érdemes megnézni! / Collection of 100 etchings and lithographies.
10515.

Óriási metszet tétel: 100 db metszet a XVII-XIX. századig. Városképek, divatmeszetek, művészi alkotások, politikus arcképek. Litográfia, rézmetszet, acélmetszet. Több híres metszőtől. Érdemes megnézni! / Collection of 100 etchings and lithographies.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palatium Malipieri prope Stum Samuelem ad magnum Canalem rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the authors Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm
10516.

cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palatium Malipieri prope Stum Samuelem ad magnum Canalem rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the author's Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Jelzés nélkül: Ansicht von Paris vom Montmartre ausgenommen. Rézkarc, papír, paszpartuban, foltos, 26×19 cm
10517.

Jelzés nélkül: Ansicht von Paris vom Montmartre ausgenommen. Rézkarc, papír, paszpartuban, foltos, 26×19 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz