18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Varga Vilmos (1952-): Eger. Olaj, alumíniumlemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és művész névjegyével. Keretben, 68×48 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 34. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.